مشخصات کتاب

products
قیمت:
۱۰۰۰۰۰ريال
تخفیف:
۵ درصد
قیمت سایت:
۹۵۰۰۰ ريال

پژوهشنامه نفت - راهنمای مجموعه مقالات تخصصی

دسته بندی:
مهندسی نفت

شابک:
تعداد صفحات :۳۹۰

سال چاپ:۱۳۸۹


       توجه: برای شروع خرید شماره موبایل خود را وارد نمایید
اين كتاب راهنماي مجموعه مقالات تخصصي منتشره پژوهشگاه صنعت نفت است كه در قالب شانزده جلد كتاب مشتمل بر 674 مقاله در دو بخش حوزه بالادستي صنعت نفت(شش جلد) و حوزه پايين‌دستي صنعت نفت(ده جلد) گردآوري، تنظيم و بازنشر شده است. از آن جا كه جستجوي مقالات با اين حجم و در اين گستره وسيع موضوعي ممكن است براي پژوهش‏گر دشوار باشد، اين كتاب راهنما حول چهار محور تنظيم شده است:
1- فهرست الفبايي اسامي نويسندگان: در اين نمايه اسامي نويسندگان مقالات(چه فردي و چه گروهي) به ترتيب الفبا تنظيم و عناوين مقالات منتشره آنها، با ارجاع به شماره كتاب و صفحه، ذيل نام آنها درج شده است.
2- فهرست الفبايي مقالات: در اين فهرست عناوين مقالات به ترتيب حروف الفبا و با درج نشاني مقاله تنظيم شده‌اند. براي ساده‌تر كردن جستجو، مقالات در اين بخش در دو بخش بالادستي و پايين‌دستي دسته‌بندي شده‌اند.
3- فهرست موضوعي مقالات: در اين بخش نيز كه به دو دسته مقالات حوزه بالادستي و حوزه پايين‌دستي صنعت نفت تقسيم شده است، فهرست مقالات هر كتاب به ترتيب زمان انتشار و با درج نام پديدآورندگان آن تنظيم شده است.
4- فهرست موضوعي كاربردي: در اين محور كليدواژه‌هايي از مقالات، با توجه به اهميت موضوع، انتخاب و الفبايي شده‌اند و فهرستي از عناوين مقالات ذيل اين كليدواژه‌ها تهيه شده است و خواننده، با جستجوي موضوعي زمينه‌هاي تحقيق و پژوهش در صنعت نفت، مي‌تواند مقالات درج‏شده در كتاب‌هاي اين مجموعه شانزده جلدي را ملاحظه كند و موضوع موردنظر خود را بيابد.

کتابهای مرتبط